český týdeník | založeno 1968 | Vydavatel: Milan  Horák

AKTUALITY Z REDAKCE

Plusy a minusy

To nám to zase uteklo jako voda. Než se člověk pořádně nadechl, znovu chystá překvapení pro blízké pod stromeček, uklízí, peče a chystá se na Štědrý večer. Snad se letos ubráníme spotřebnímu přístupu a vše bude, jak má být. V pohodě, klidu, rozjímání…

Právě vyšlo poslední dvojčíslo padesátileté Naší rodiny. Chystáme se společně na jednapadesátku. Věřím, že se bude dařit jako v ročnících předchozích. Aby se všechno patřičně povedlo, je čas bilancovat, rozebírat, hodnotit. Kudy vyrazit, kam se posunout, koho nově oslovit.

Proto coby šéfredaktorka beru zase po roce tužku a píšu si na papír do kolonky s plusem nahoře, co se opravdu zdařilo, a do kolonky minusové, kam už raději nelézt. Naštěstí na to nejsem úplně sama. Při ruce mám dopisy čtenářů. Plusových znamének je většina. A těch několik minusů jsme si do jednoho zasloužili. To však neznamená, že bychom v redakci měli usnout na vavřínech a vesele se oddávat lenošení, když se tak dobře vede. Kdepak.

Kudy půjdeme dál? Především zůstaneme pohodovým časopisem. Budeme hledat zajímavé lidi a jejich příběhy, jež se objeví v Rozhovorech. Určitě navštívíme místa od nás kousek dál v rubrice Cestopis, vydáme se po pěšinách i silnicích doma v Tipech na výlet. Svět víry na osvědčených stranách neopomineme, před ním se zaskví zajímavosti z Moravy, Slezska i Čech. Zůstane receptář, Zdraví i Rodina od A do Zet, budeme vařit, číst a luštit.

Hlavně se těšíme na příspěvky čtenářů, které otiskujeme v Kaleidoskopu. Máme radost, že se rubrika osvědčila a někteří dokonce píšou opakovaně. A co vy, ostatní? Nenechávejte si svoje příběhy jen pro sebe. Těšíme se na ně v redakci a určitě udělají radost dalším čtenářům.

Vánoce jsou tady, v redakci už máme rok 2019, protože jsme o kus napřed. Vám přejeme štěstí a zdraví, hodně spokojenosti a hlavně, ať je nám spolu pořád tak dobře, jako je doposud.

PhDr. Jana Semelková, šéfredaktorka

Foto: Pixabay

Partneři

Diamant Expo

Milan Horák

Naše rodina

Ostrovní 30
110 00, Praha 1

telefon: +420 224 932 034
fax: +420 224 932 034
email: rodina@rodinaonline.cz

IČO: 15095568
DIČ: CZ480307270

Website Security Test